دانلود آهنگجدیدحجت اشرف زادهبه نامباران ببارد میروی

دانلود آهنگباران ببارد میرویازحجت اشرف زاده

ترانه ی زیبا ازحجت اشرف زادهآهنگباران ببارد میرویبا کیفیت عالی و متن از رسانه ساز موزیک

Download New MusicHojat Ashraf ZadehCalledBaran Bebarad Miravi

موزیک جدید و دلی حجت اشرف زاده پیش از خداحافظی ات چتری به دستت میدهمساز موزیک+ متن آهنگ به زودی

کاور آهنگ حجت اشرف زاده باران ببارد میروی

دانلود آهنگ باران ببارد میرویحجت اشرف زاده

♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫

متن اهنگ باران ببارد میروی حجت اشرف زاده:

پیش از خداحافظی ات چتری به دستت میدهم

آهی به راهت میکشم شاید که برگردی

به جای هر حرفی فقط خطی ز چشم خیس خود

تا به نگاهت میکشم شاید که برگردی

باران ببارد میروی باران نبارد میروی

این بغض بی صاحب چرا از تو ندارد پیروی

بی من شدی راهی چرا از من نمیخواهی چرا

کاری کنم پیدا کند پایان خوش این ماجرا

به زودی در رسانه ساز موزیک بشنوید موزیک جدید حجت اشرف زاده پیش از خداحافظی ات چتری به دستت میدهم میروی خوانندهای محبوب و جداب پاپ خوان کشورمان را با انواع کیفیت ها و به همراه متن ترانه و لینک مستقیم دانلود

دانلود موزیک حجت اشرف زاده + متن آهنگ جدید پیش از خداحافظی ات چتری به دستت میدهم به همراه بهترین کیفیت ها و لینک مستقیم

coming soon. Download New MusicHojat Ashraf ZadehCalledBaran Bebarad Miravi

دانلود تمام آهنگ های حجت اشرف زاده

با ماباشید در رسانه ساز موزیک بشنوید به زودی موزیک جدید حجت اشرف زاده عزیز بنام باران بباردمیروی پیش از خداحافظی ات چتری به دستت میدهم خوانندهای محبوب و جداب پاپ خوان کشورمان را با انواع کیفیت ها و به همراه متن ترانه و لینک مستقیم دانلود

ببینید و لذت ببرید از قطعه ای از تیزر موزیک ویدیو اثر جدید خواننده محبوب و خوش صدا کشور عزیزمان حجت اشرف زاده عزیز را که خود در فضای محازی پخش کرده است و خبر موزیک جدید خود را اینگونه به هواداران خود داد. حال باید منتظر ماند و شنید موزیک احساس جدید حجت اشرف زاده عزیز چقدر می تواند شنوندگان خویش را تحت تاثیر قرار دهد.

دانلود آهنگ جدید ناجی مهدی یغمایی

دانلود آهنگ جدید سالار عقیلی به نام خداحافظی مکن

دانلود آهنگ جدید خوشحالم با صدای بهنام بانی

دانلود آهنگ جدید پاییز بی بهار مهدی جهانی

دانلود آهنگ جدید رضا پارسا به نام آرامشی داره نگات که رو به راهم میکنه

دانلود آهنگ جدید مهدی یغمایی به نام ناجی

دانلود آهنگ جدید ناصر زینعلی به نام مجسمه

اشرف ,زاده ,موزیک ,حجت ,دانلود ,جدید ,اشرف زاده ,حجت اشرف ,خداحافظی ات ,چتری به ,ات چتری ,باران ببارد میروی ,لینک مستقیم دانلود ,zadehcalledbaran bebarad miravi ,ashraf zadehcalledbaran bebarad
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها